• Τρίτη, 17 Σεπτέμβριος, 2019

A1 Basket Πρόγραμμα

Peristeri News
Σεπτέμβριος14/ 2010

Σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του 19ου πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας μπάσκετ των Ανδρών, το τζάμπολ του οποίου θα πραγματοποιηθεί στις 16 Οκτωβρίου.

Σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του 19ου πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας μπάσκετ των Ανδρών, το τζάμπολ του οποίου θα πραγματοποιηθεί στις 16 Οκτωβρίου. Στην εκδήλωση απουσίαζε κάθε εκπροσώπος του Ολυμπιακού, σε ένδειξη διαμαρτυρίας για την τιμωρία που επιβλήθηκε στην ομάδα. Αναλυτικά το πρόγραμμα των 26 Αγωνιστικών:

(16/10) & 14η αγωνιστική (15/01) Πανιώνιος-Μαρούσι ΑΕΚ-Ίκαρος Καλλιθέας Άρης-Ολυμπιακός Ηρακλής-Πανελλήνιος Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Καβάλα-Ηλυσιακός Κολοσσός Ρόδου-Περιστέρι

(23/10) & 15η αγωνιστική (22/01) Ίκαρος Καλλιθέας-Πανιώνιος Ολυμπιακός-ΑΕΚ Πανελλήνιος-Άρης ΠΑΟΚ-Ηρακλής Ηλυσιακός-Παναθηναϊκός Περιστέρι-Καβάλα Μαρούσι-Κολοσσός

(30/10) & 16η αγωνιστική (29/01) Πανιώνιος-Ολυμπιακός ΑΕΚ-Πανελλήνιος Άρης-ΠΑΟΚ Ηρακλής-Ηλυσιακός Παναθηναϊκός-Περιστέρι Καβάλα-Κολοσσός Μαρούσι-Ίκαρος Καλλιθέας

(13/11) & 17η (05/02) Πανελλήνιος-Πανιώνιος ΠΑΟΚ-ΑΕΚ Ηλυσιακός-Άρης Περιστέρι-Ηρακλής Κολοσσός-Παναθηναϊκός Καβάλα-Μαρούσι Ολυμπιακός-Ίκαρος Καλλιθέας

(20/11) & 18η (12/2) Πανιώνιος-ΠΑΟΚ ΑΕΚ-Ηλυσιακός Άρης-Περιστέρι Ηρακλής-Κολοσσός Παναθηναϊκός-Καβάλα Μαρούσι-Ολυμπιακός Ίκαρος Καλλιθέας-Πανελλήνιος

(27/11) & 19η (19/2) Ηλυσιακός-Πανιώνιος Περιστέρι-ΑΕΚ Κολοσσός-Άρης Καβάλα-Ηρακλής Παναθηναϊκός-Μαρούσι ΠΑΟΚ-Ίκαρος Καλλιθέας Πανελλήνιος-Ολυμπιακός

(04/12) & 20η (26/02) Πανιώνιος-Περιστέρι ΑΕΚ-Κολοσσός Άρης-Καβάλα Ηρακλής-Παναθηναϊκός Μαρούσι-Πανελλήνιος Ίκαρος Καλλιθέας-Ηλυσιακός Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

(11/12) & 21η (09/03) Κολοσσός-Πανιώνιος Καβάλα-ΑΕΚ Παναθηναϊκός-Άρης Ηρακλής-Μαρούσι Περιστέρι-Ίκαρος Καλλιθέας Ηλυσιακός-Ολυμπιακός ΠΑΟΚ-Πανελλήνιος

(18/12) & 22η (19/03) Πανιώνιος-Καβάλα ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Άρης-Ηρακλής Μαρούσι-ΠΑΟΚ Ίκαρος Καλλιθέας-Κολοσσός Ολυμπιακός-Περιστέρι Πανελλήνιος-Ηλυσιακός

10η (02/01) & 23η (26/03) Παναθηναϊκός-Πανιώνιος Ηρακλής-ΑΕΚ Άρης-Μαρούσι Καβάλα-Ίκαρος Καλλιθέας Κολοσσός-Ολυμπιακός Περιστέρι-Πανελλήνιος Ηλυσιακός-ΠΑΟΚ

11η (05/01) & 24η (02/04) Πανιώνιος-Ηρακλής ΑΕΚ-Άρης Μαρούσι-Ηλυσιακός Ίκαρος Καλλιθέας-Παναθηναϊκός Ολυμπιακός-Καβάλα Πανελλήνιος-Κολοσσός ΠΑΟΚ-Περιστέρι

12η (08/01) & 25η (13/04) Άρης-Πανιώνιος ΑΕΚ-Μαρούσι Ηρακλής-Ίκαρος Καλλιθέας Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Καβάλα-Πανελλήνιος Κολοσσός-ΠΑΟΚ Περιστέρι-Ηλυσιακός

13η (12/01) & 26η (17/04) Πανιώνιος-ΑΕΚ Μαρούσι-Περιστέρι Ίκαρος Καλλιθέας-ΑΕΚ Ολυμπιακός-Ηρακλής Πανελλήνιος-Παναθηναϊκός ΠΑΟΚ-Καβάλα Ηλυσιακός-Κολοσσός