Με την ομάδα του Δούκα ξεκινάει τις υποχρεώσεις του το Περιστέρι στο κλειστό “Α.Παπανδρέου”.
Με την ομάδα του Δούκα ξεκινάει τις υποχρεώσεις του το Περιστέρι στο κλειστό “Α.Παπανδρέου”.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική – 13/10/13
Εθνικός Πειραιώς – Πανερυθραϊκός
Περιστέρι – Δούκας
Ηράκλειο – Πόλις Καλλιθέας
Χολαργός – Ένωση Ιλίου
Αετός – Αμύντας Δάφνης
Ιωνικός Ν.Φ. – Ιωνικός Νικαίας
Νήαρ Ηστ – Μαρούσι
2η Αγωνιστική – 20/10/13
Δούκας – Εθνικός Πειραιώς
Πόλις Καλλιθέας – Περιστέρι
Ένωση Ιλίου – Ηράκλειο
Αμύντας Δάφνης – Χολαργός
Ιωνικός Νικαίας – Αετός
Μαρούσι – Ιωνικός Ν.Φ.
Πανερυθραϊκός – Νήαρ Ηστ
3η Αγωνιστική – 26/10/13
Εθνικός Πειραιώς – Πόλις Καλλιθέας
Περιστέρι – Ένωση Ιλίου
Ηράκλειο – Αμύντας Δάφνης
Χολαργός – Ιωνικός Νικαίας
Αετός – Μαρούσι
Ιωνικός Ν.Φ. – Νήαρ Ηστ
Πανερυθραϊκός – Δούκας
4η Αγωνιστική – 03/11/13
Ένωση Ιλίου – Εθνικός Πειραιώς
Αμύντας Δάφνης – Περιστέρι
Ιωνικός Νικαίας – Ηράκλειο
Μαρούσι – Χολαργός
Νήαρ Ηστ – Αετός
Ιωνικός Ν.Φ. – Πανερυθραϊκός
Πόλις Καλλιθέας – Δούκας
5η Αγωνιστική – 10/11/13
Εθνικός Πειραιώς – Αμύντας Δάφνης
Περιστέρι – Ιωνικός Νικαίας
Ηράκλειο – Μαρούσι
Χολαργός – Νήαρ Ηστ
Αετός – Ιωνικός Ν.Φ.
Πανερυθραϊκός – Πόλις Καλλιθέας
Δούκας – Ένωση Ιλίου
6η Αγωνιστική – 24/11/13
Ιωνικός Νικαίας – Εθνικός Πειραιώς
Μαρούσι – Περιστέρι
Νήαρ Ηστ – Ηράκλειο
Ιωνικός Ν.Φ. – Χολαργός
Αετός – Πανερυθραϊκός
Αμύντας Δάφνης – Δούκας
Ένωση Ιλίου – Πόλις Καλλιθέας
7η Αγωνιστική – 01/12/13
Εθνικός Πειραιώς – Μαρούσι
Περιστέρι – Νήαρ Ηστ
Ηράκλειο – Ιωνικός Ν.Φ.
Χολαργός – Αετός
Πανερυθραϊκός – Ένωση Ιλίου
Δούκας – Ιωνικός Νικαίας
Πόλις Καλλιθέας – Αμύντας Δάφνης
8η Αγωνιστική – 08/12/13
Νήαρ Ηστ – Εθνικός Πειραιώς
Ιωνικός Ν.Φ. – Περιστέρι
Αετός – Ηράκλειο
Χολαργός – Πανερυθραϊκός
Μαρούσι – Δούκας
Ιωνικός Νικαίας – Πόλις Καλλιθέας
Αμύντας Δάφνης – Ένωση Ιλίου
9η Αγωνιστική – 15/12/13
Εθνικός Πειραιώς – Ιωνικός Ν.Φ.
Περιστέρι – Αετός
Ηράκλειο – Χολαργός
Πανερυθραϊκός – Αμύντας Δάφνης
Δούκας – Νήαρ Ηστ
Πόλις Καλλιθέας – Μαρούσι
Ένωση Ιλίου – Ιωνικός Νικαίας
10η Αγωνιστική – 22/12/13
Αετός – Εθνικός Πειραιώς
Χολαργός – Περιστέρι
Ηράκλειο – Πανερυθραϊκός
Ιωνικός Ν.Φ. – Δούκας
Νήαρ Ηστ – Πόλις Καλλιθέας
Μαρούσι – Ένωση Ιλίου
Ιωνικός Νικαίας – Αμύντας Δάφνης
11η Αγωνιστική – 05/01/14
Εθνικός Πειραιώς – Χολαργός
Περιστέρι – Ηράκλειο
Πανερυθραϊκός – Ιωνικός Νικαίας
Δούκας – Αετός
Πόλις Καλλιθέας – Ιωνικός Ν.Φ.
Ένωση Ιλίου – Νήαρ Ηστ
Αμύντας Δάφνης – Μαρούσι
12η Αγωνιστική – 12/01/14
Ηράκλειο – Εθνικός Πειραιώς
Περιστέρι – Πανερυθραϊκός
Χολαργός – Δούκας
Αετός – Πόλις Καλλιθέας
Ιωνικός Ν.Φ. – Ένωση Ιλίου
Νήαρ Ηστ – Αμύντας Δάφνης
Μαρούσι – Ιωνικός Νικαίας
13η Αγωνιστική – 19/01/14
Εθνικός Πειραιώς – Περιστέρι
Πανερυθραϊκός – Μαρούσι
Δούκας – Ηράκλειο
Πόλις Καλλιθέας – Χολαργός
Ένωση Ιλίου – Αετός
Αμύντας Δάφνης – Ιωνικός Ν.Φ.
Ιωνικός Νικαίας – Νήαρ Ηστ
14η Αγωνιστική – 26/01/14
Πανερυθραϊκός – Εθνικός Πειραιώς
Δούκας – Περιστέρι
Πόλις Καλλιθέας – Ηράκλειο
Ένωση Ιλίου – Χολαργός
Αμύντας Δάφνης – Αετός
Ιωνικός Νικαίας – Ιωνικός Ν.Φ.
Μαρούσι – Νήαρ Ηστ
15η Αγωνιστική – 02/02/14
Εθνικός Πειραιώς – Δούκας
Περιστέρι – Πόλις Καλλιθέας
Ηράκλειο – Ένωση Ιλίου
Χολαργός – Αμύντας Δάφνης
Αετός – Ιωνικός Νικαίας
Ιωνικός Ν.Φ. – Μαρούσι
Νήαρ Ηστ – Πανερυθραϊκός
16η Αγωνιστική – 16/02/14
Πόλις Καλλιθέας – Εθνικός Πειραιώς
Ένωση Ιλίου – Περιστέρι
Αμύντας Δάφνης – Ηράκλειο
Ιωνικός Νικαίας – Χολαργός
Μαρούσι – Αετός
Νήαρ Ηστ – Ιωνικός Ν.Φ.
Δούκας – Πανερυθραϊκός
17η Αγωνιστική – 23/02/14
Εθνικός Πειραιώς – Ένωση Ιλίου
Περιστέρι – Αμύντας Δάφνης
Ηράκλειο – Ιωνικός Νικαίας
Χολαργός – Μαρούσι
Αετός – Νήαρ Ηστ
Πανερυθραϊκός – Ιωνικός Ν.Φ.
Δούκας – Πόλις Καλλιθέας
18η Αγωνιστική – 01/03/14
Αμύντας Δάφνης – Εθνικός Πειραιώς
Ιωνικός Νικαίας – Περιστέρι
Μαρούσι – Ηράκλειο
Νήαρ Ηστ – Χολαργός
Ιωνικός Ν.Φ. – Αετός
Πόλις Καλλιθέας – Πανερυθραϊκός
Ένωση Ιλίου – Δούκας
19η Αγωνιστική – 09/03/14
Εθνικός Πειραιώς – Ιωνικός Νικαίας
Περιστέρι – Μαρούσι
Ηράκλειο – Νήαρ Ηστ
Χολαργός – Ιωνικός Ν.Φ.
Πανερυθραϊκός – Αετός
Δούκας – Αμύντας Δάφνης
Πόλις Καλλιθέας – Ένωση Ιλίου
20η Αγωνιστική – 16/03/14
Μαρούσι – Εθνικός Πειραιώς
Νήαρ Ηστ – Περιστέρι
Ιωνικός Ν.Φ. – Ηράκλειο
Αετός – Χολαργός
Ένωση Ιλίου – Πανερυθραϊκός
Ιωνικός Νικαίας – Δούκας
Αμύντας Δάφνης – Πόλις Καλλιθέας
21η Αγωνιστική – 23/03/14
Εθνικός Πειραιώς – Νήαρ Ηστ
Περιστέρι – Ιωνικός Ν.Φ.
Ηράκλειο – Αετός
Πανερυθραϊκός – Χολαργός
Δούκας – Μαρούσι
Πόλις Καλλιθέας – Ιωνικός Νικαίας
Ένωση Ιλίου – Αμύντας Δάφνης
22η Αγωνιστική – 30/03/14
Ιωνικός Ν.Φ. – Εθνικός Πειραιώς
Αετός – Περιστέρι
Χολαργός – Ηράκλειο
Αμύντας Δάφνης – Πανερυθραϊκός
Νήαρ Ηστ – Δούκας
Μαρούσι – Πόλις Καλλιθέας
Ιωνικός Νικαίας – Ένωση Ιλίου
23η Αγωνιστική – 06/04/14
Εθνικός Πειραιώς – Αετός
Περιστέρι – Χολαργός
Πανερυθραϊκός – Ηράκλειο
Δούκας – Ιωνικός Ν.Φ.
Πόλις Καλλιθέας – Νήαρ Ηστ
Ένωση Ιλίου – Μαρούσι
Αμύντας Δάφνης – Ιωνικός Νικαίας
24η Αγωνιστική – 13/04/14
Χολαργός – Εθνικός Πειραιώς
Ηράκλειο – Περιστέρι
Ιωνικός Νικαίας – Πανερυθραϊκός
Αετός – Δούκας
Ιωνικός Ν.Φ. – Πόλις Καλλιθέας
Νήαρ Ηστ – Ένωση Ιλίου
Μαρούσι – Αμύντας Δάφνης
25η Αγωνιστική – 27/04/14
Εθνικός Πειραιώς – Ηράκλειο
Πανερυθραϊκός – Περιστέρι
Δούκας – Χολαργός
Πόλις Καλλιθέας – Αετός
Ένωση Ιλίου – Ιωνικός Ν.Φ.
Αμύντας Δάφνης – Νήαρ Ηστ
Ιωνικός Νικαίας – Μαρούσι
26η Αγωνιστική
Περιστέρι – Εθνικός Πειραιώς
Μαρούσι – Πανευθραϊκός
Ηράκλειο – Δούκας
Χολαργός – Πόλις Καλλιθέας
Αετός – Ένωση Ιλίου
Ιωνικός Ν.Φ. – Αμύντας Δάφνης
Νήαρ Ηστ – Ιωνικός Νικαίας
Ακολουθήστε το PeristeriNews.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για το Περιστέρι και όχι μόνο!