Έλαμψαν με την εθνική Ελπίδων Σκόνδρας, Καραγκούνης

Στη χθεσινή φιλική νίκη της εθνικής ομάδας των Ελπίδων με 2-1 επί της αντίστοιχης της Βουλγαρίας.

Σπουδαία εμφάνιση πραγματοποίησαν οι Γιάννης Σκόνδρας και Θανάσης Καραγκούνης στη χθεσινή φιλική νίκη της εθνικής ομάδας των Ελπίδων με 2-1 επί της αντίστοιχης της Βουλγαρίας στο γήπεδο των Σερρών.

Ο αμυντικός της ομάδας μας αγωνίστηκε με το περιβραχιόνιο της εθνικής Ελπίδων στο μπράτσο για τα 90 λεπτά του αγώνα και είχε άριστη απόδοση, ενώ έχασε μία σπουδαία ευκαιρία στο 39’ για να σκοράρει.
Αντίθετα, ο Καραγκούνης τα κατάφερε και συνδύασε την εξαιρετική εμφάνιση που πραγματοποίησε με την επίτευξη ενός γκολ στο 71’, εννέα λεπτά μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο ως αλλαγή.