• Πέμπτη, 9 Ιουλίου, 2020

Το ψηφοδέλτιο του Κώστα Λαλένη

Avatar
Peristeri News
Οκτώβριος18/ 2010

ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΛΑΛΕΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΡΩΤΗΣ Εκλογικής Περιφέρειας Περιστερίου

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ- ΠΑΤΕΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΗΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΡΩΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΖΙΩΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΕΥΤΕΡΗΣ Εκλογικής Περιφέρειας Περιστερίου

ΒΡΥΩΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΩΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΜΑΝΕΣΗ-ΚΑΡΑΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΜΟΣΙΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΡΕΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΙΜΠΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΓΚΟΥΜΑΛΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΚΥΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΠΙΓΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΙΦΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΙΤΗΣ Εκλογικής Περιφέρειας Περιστερίου

ΑΓΙΟΥΤΑΚΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΑΪΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΦΡΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΟΥΔΟΓΙΩΡΓΗ-ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΖΑΝΗ

ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΓΚΙΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΛΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΙΓΙΕΛΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΙΚΗΤΑ-ΤΖΟΥΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΖΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΕΤΑΡΤΗΣ Εκλογικής Περιφέρειας Περιστερίου

ΑΛΜΥΡΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΣΠΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΝΩΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΠΑΤΙ ΑΦΖΑΛ-ΜΟΧΑΜΑΝΤ του ΙΜΠΡΑΧΙΜ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΒΛΑΧΟΥ-ΠΕΝΤΕΡΣΕΜ ΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΖΩΗΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΜΠΕΛΕΡΗΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΣΗΦ

ΚΛΙΝΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ