• Δευτέρα, 24 Φεβρουάριος, 2020

Το ψηφοδέλτιο του Ανδρέα Παχατουρίδη

Peristeri News
Οκτώβριος18/ 2010


“με την Κοινωνία Μπροστά”

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη Υποψήφιος Δήμαρχος Περιστερίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας 1ης (πρώτης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΔΑΓΛΑΡΤΖΗ-ΚΑΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Κωνσταντίνου

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ανδρέα

ΚΑΛΛΙΑΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Δημητρίου

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Λεωνίδα

ΚΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου

ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

ΜΠΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γερασίμου

ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

ΜΠΡΑΪΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου

ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Νικολάου

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ηλία

ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σταματίου

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου

Υποψήφιοι 1ης (πρώτης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΒΑΔΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Πέτρου

ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννου

ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Ανδρέα

ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του Σπυρίδωνος

ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Δημητρίου

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

ΝΤΙΡΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου

ΡΕΝΤΙΦΗ ΑΘΗΝΑ του Κλεάνθη

ΣΙΑΝΑ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του Φωτίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας 2ης (δεύτερης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Νικολάου

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περικλέους

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αχιλλέα

ΓΕΡΜΑΝΑΚΟΥ-ΤΣΑΚΟΥΛΕΡΗ ΑΝΝΑ του Βασιλείου

ΓΚΟΥΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του Δημητρίου

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Φωτίου

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Ηλία

ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ) του Ιωάννου

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Μιχαήλ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του Νικολάου

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου

ΜΟΣΧΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννου

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Νικολάου

ΜΠΡΟΥΜΑ-ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Αθανασίου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαραλάμπους

ΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνος

ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΤΗΣ) του Κοσμά

ΤΖΙΒΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞAΝΔΡΟΣ του Παύλου

ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΚΗ-ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΧΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

Υποψήφιοι 2ης (δεύτερης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη

ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ-ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου

ΔΕΡΤΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Βλάση

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

ΚΑΡΥΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

ΚΑΦΕΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Πολυχρόνη

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αναστασίου

ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Θεοδώρου

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Καίσαρα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας 3ης (τρίτης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Παναγιώτη

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Άγγελου

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φιλίππου

ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ-ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ιωάννου

ΛΟΓΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

ΛΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημοσθένη

ΛΩΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΞΕΚΑΛΑΚΗ-ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΕΛΕΝΗ του Αναστασίου

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Εμμανουήλ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λεωνίδα

ΤΣΙΩΤΑ-ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΦΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Γεωργίου

Υποψήφιοι 3ης (τρίτης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Κοσμά

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΗ) του Κυριάκου

ΚΑΤΣΙΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου

ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Μενελάου

ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

ΛΥΤΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Ηλία

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του Παναγιώτη

ΠΑΛΥΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΤΖΙΓΚΙΤΖΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Χρήστου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας 4ης (τέταρτης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Αποστόλου

ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αλεξίου

ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΞΕΝΗ) του Βασιλείου

ΚΟΥΜΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Διονυσίου

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του Θεοδώρου

ΣΑΡΑΦΗ-ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Στυλιανού

ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΣΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χριστοφόρου

Υποψήφιοι 4ης (τέταρτης) Δημοτικής Κοινότητας Περιστερίου

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

ΑΡΑΠΗ-ΒΗΛΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Ιωάννου

ΓΥΦΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΥ) του Νικολάου

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Βασιλείου

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αντωνίου

ΜΠΑΛΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

ΠΙΛΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού