• Δευτέρα, 24 Φεβρουάριος, 2020

Το ψηφοδέλτιο του Αθανάσιου Βαθιώτη

Peristeri News
Οκτώβριος20/ 2010


Υποψήφιος Δήμαρχος με το συνδυασμό “Ανεξάρτητο Περιστέρι”

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ Περιστέρι»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Α΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Αργέντη Βασιλική του Κωνσταντίνου

Βόμπρα Ελένη του Στεφάνου

Γράμψας Γεώργιος του Δημητρίου

Ελεφάντη Αντιγόνη του Βασιλείου

Ζώη Αγγελική του Βασιλείου

Κονοφάου Ευριδίκη του Γεωργίου

Κοντονή Αναστασία-Αφροδίτη του Κωνσταντίνου

Κράλλης Βασίλειος του Δημητρίου

Μανιμάνης Μιχαήλ του Ανδρέα

Ντίνος Παναγιώτης του Σταματίου

Πλαστήρα Αιμηλία του Ευστρατίου

Σαραντόπουλος Βασίλειος του Παναγιώτη

Τσολάκη Μαρία του Ματθαίου

Χατζηνικολάου Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Β΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Αγγελίδης Παντελής του Ηλία

Βούλγαρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Ευθυμίου Ηλίας του Στυλιανού

Ζευκιλής Νικόλαος του Παναγιώτη

Κανελλόπουλος Νικόλαος του Άγγελου

Κωνσταντακοπούλου Βιργινία του Σπύρου

Νίκας Αθανάσιος του Ανδρέα

Νόμπιλι Γεσθημανή του Ιωάννη

Παντούλα Άννα του Δημητρίου

Πεδιαβιτάκης Χρυσοβαλάντης του Κωνσταντίνου

Σουσώνη Χριστίνα του Νικολάου

Τζωρτζάκη Ναυσικά του Γεωργίου

Τριάδη Ζωή του Κωνσταντίνου

Τριανταφύλλου Σεράϊνα (Νανά) του Νικολάου

Τσιντζέλη Βιργινία του Νικολάου

Χονδρογιάννης Παναγιώτης του Ηλία

Γ΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Γερομιχαλός Χρήστος του Θωμά

Ηλιάδου Ειρήνη του Στέφανου

Ιωαννίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Κακαρούμπας Μιχαήλ του Γεωργίου

Κατσογιάννης Ιωάννης του Δημητρίου

Λαμπέτη Αικατερίνη του Αντωνίου

Λαμπέτη Μαρία του Αντωνίου

Λουκμίδης Γεώργιος του Πολυχρόνη

Ρουχωτάς Σπυρίδων του Γεράσιμου

Σταματίου Δημήτριος του Γεράσιμου

Τσιαούσης Θωμάς του Βασιλείου

Δ΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Βουτσοπούλου Καλλιρόη του Αθανασίου

Κακαρούμπα Χαρίκλεια του Γεωργίου

Κόκκοτα Φλώρα του Ματθαίου

Κούρτσουλα Θεοδώρα του Δημητρίου

Κυριφίδη Γεωργία του Χρήστου

Πέππας Ισίδωρος του Δημητρίου

Πετράκης Γεώργιος του Χαράλαμπου

Στογιαντζίκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Τσάκας Γεώργιος του Στυλιανού

Τσεκρέκου Δήμητρα του Εμμανουήλ

4. ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Γεωργοπούλου Ελένη του Θεόδωρου

Γκλαβά Γεωργία του Νικολάου

Μαντούζα Φραντζέσκα του Κωνσταντίνου

Παλιοθόδωρος Κωνσταντίνος του Ανδρέα

Πατσάκη Ουρανία του Γεωργίου

Πετρίδου Δόμνα του Ευσταθίου

Πίγκος Δημήτριος του Χρήστου

Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Βήχα Μαρία του Αλεξάνδρου

Καραμπατσάκη Μαρία του Νικολάου

Κοβός Γεώργιος του Θεόδωρου

Κωνσταντουλάκη Στυλιανή του Στέφανου

Μακροστέργιου Σταυρούλα του Ματθαίου

Ντίμερης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

Παντούλα Βασιλική-Παναγιώτα του Δημητρίου

Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Ατσιπαππά Μαριάνα του Κωνσταντίνου

Γναφάκη Αργυρώ του Ανδρέα

Κουτράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Παούρης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Παπαδόπουλος Σπυρίδων του Αθανάσιου

Χαρίτος Δημήτριος του Κοσμά

Χριστοφοράτου Δέσποινα του Γρηγορίου

Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Γραμματικάκης Δημήτριος του Γεωργίου

Κόσσου Πολυξένη του Νικολάου

Κρίσιλια Γρηγορία του Γεωργίου

Κωστάκης Ιωάννης του Σπυρίδωνος

Μέτου Ανδριάνα του Γεωργίου

Μίντζα Κωνσταντία του Γεωργίου

Παπαβασιλείου Δέσποινα του Δονάτου

Φάκου – Γκιολέ Μαγδαληνή του Αναστασίου