• Παρασκευή, 28 Φεβρουάριος, 2020

Το ψηφοδέλτιο της Σοφίας Αλεξοπούλου

Peristeri News
Οκτώβριος18/ 2010

ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ για την Ανατροπή στο Περιστέρι

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου (Υποψήφια Δήμαρχος Περιστερίου)

Εκλογική Περιφέρεια 1ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΥΓΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

ΓΕΩΡΓΑΚΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Σωκράτη

ΔΕΔΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΣΗ) του Φωτίου

ΔΕΔΕΜΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Σωτηρίου

ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου

ΖΑΡΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

ΖΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΖΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ΚΑΖΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Κωνσταντίνου

ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του Κίμωνα

ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευτύχιου

ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Παναγιώτη

ΠΑΤΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αριστείδη

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΡΟΥΧΩΤΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Βλάσιου

ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοτόκη

ΣΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΜΠΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ανδρέα

Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι σύμβουλοι

ΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Πολυχρόνη

ΚΑΛΤΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου

ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Λουίζου

ΜΟΥΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ του Περικλέους

ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Σταύρου

ΤΣΩΝΗ ΑΘΗΝΑ του Χρήστου

ΦΡΑΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια 2ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

ΓΑΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευάγγελου

ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

ΚΟΣΜΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ (ΖΑΪΡΑ) του Ιωάννη

ΚΟΥΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χριστόφορου

ΛΑΜΠΡΟΥ – ΞΥΠΝΗΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου

ΜΗΛΙΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

ΜΠΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοφάνη

ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Δημητρίου

ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωσήφ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Ευγένιου

ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ του Πέτρου

ΣΟΥΛΕΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου

ΨΑΡΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου

Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι σύμβουλοι

ΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Άγγελου

ΚΑΡΙΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αναστασίου

ΜΗΛΙΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλείου

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΙΩΣΗΦ του Ιωσήφ

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Διονυσίου

ΣΠΑΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

ΣΟΥΛΕΛΕ ΟΥΡΑΝΙΑ του Δημητρίου

ΤΣΟΥΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ζώη

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια 3ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σταμάτιου

ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου

ΒΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Μιλτιάδη

ΔΟΥΡΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ το Κίμωνα

ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φωτίου

ΝΟΥΧΟΥΤΙΔΟΥ – ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Σωτηρίου

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χαράλαμπου

ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πέτρου

ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΤΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Λάμπρου

ΤΣΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι σύμβουλοι

ΓΙΑΝΝΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΙΣ) του Δημητρίου

ΔΑΜΑΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Γεωργίου

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Λάμπρου

ΛΙΑΛΙΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του Βασιλείου

ΛΥΓΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου

ΛΥΓΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ιωάννη

ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σωτηρίου

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

ΠΟΛΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη

ΧΑΛΚΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια 4ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΛΛΗΓΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΡΑΛΙΕΒΙΤΣ ΟΥΡΑΝΙΑ του Σπυρίδωνα

ΛΥΓΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Άγγελου

ΜΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

ΜΠΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΜΠΑΤΗ ΜΑΝΘΟΥΛΑ του Νικολάου

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεόδωρου

ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Απόστολου

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου

Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος – υποψήφιοι σύμβουλοι

ΓΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΠΙΤΣΑ ΖΩΗ του Μιλτιάδη

ΜΩΡΑΪΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αναστασίου

ΝΤΟΒΑ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Παναγιώτη

ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του Απόστολου

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ιουλίου

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου