• Δευτέρα, 24 Φεβρουάριος, 2020

Το ψηφοδέλτιο της Αντωνίας Αθανασοπούλου-Βαφειάδου

Peristeri News
Οκτώβριος19/ 2010

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ-ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ :

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)

1ο ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΛΕΜΟΝΙΑ(ΜΟΝΙΚΑ) (ΜΑΘΗΤΡΙΑ)

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΑΣΚΑΛΟΣ)

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ(ΑΡΗΣ) (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΓΙΣΤΗΣ)

ΠΑΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΟΓΙΣΤΗΣ)

ΣΚΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΔΑΣΚΑΛΑ)

2ο ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΦΥΣΙΚΟΣ)

ΑΝΔΡΙΝΟΥ-ΚΛΑΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΤΕΙ)

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ(ΝΑΓΙΑ) (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ)

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΡΕΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΝΕΡΓΗ)

ΔΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ)

ΔΕΝΕΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΛΑΔΑ-ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ)

ΜΑΛΙΣΙΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) (ΑΝΕΡΓΗ)

ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΦΥΣΙΚΟΣ)

ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΟΓΙΣΤΗΣ)

ΣΑΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ(ΑΚΗΣ) (ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ)

ΤΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΡΓΑΤΡΙΑ)

ΤΡΑΓΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ)

ΤΣΟΥΠΡΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)

ΨΑΡΡΑΣ ΤΑΣΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

3ο ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ)

ΑΡΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΓΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΟΓΙΣΤΗΣ)

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)

ΖΟΥΠΑ ΣΟΦΙΑ (ΧΗΜΙΚΟΣ)

ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ(ΜΑΧΗ) (ΓΙΑΤΡΟΣ)

ΜΑΤΣΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΑΤΡΟΣ)

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΔΑΣΚΑΛΟΣ)

4ο ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΑΛΜΟΥΤΙ ΤΖΑΜΑΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)

ΑΝΕΖΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΔΑΣΚΑΛΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ)

ΚΑΤΙΝΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΚΑΤΙΝΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΛΙΑ) (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)

ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ(ΛΙΛΙΑΝ) (ΑΝΕΡΓΗ)

ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΔΑΣΚΑΛΑ)

ΣΑΚΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΒΙΒΛΙΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ)

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

2ο ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΝΕΛΛΑ(ΝΕΛΥ) (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ)

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΡΓΑΤΗΣ)

ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΝΕΡΓΗ)

ΤΣΟΥΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)

ΦΙΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

4ο ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ)

ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ)

ΛΙΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΑΝΕΡΓΗ)

ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΕΡΓΗ)