• Τετάρτη, 8 Ιουλίου, 2020

Πρόγραμμα δράσεων των ΚΕ.ΦΙ. του μηνός Ιανουαρίου 2020

Avatar
Peristeri News
Ιανουάριος08/ 2020

Το Tμήμα Κοινωνικής Πολιτικής & Ισότητας (Γραφείο Υποστήριξης Τρίτης Ηλικίας) του Δήμου Περιστερίου ανακοινώνει ότι το πρόγραμμα δράσεων των Κέντρων Φιλίας (ΚΕ.ΦΙ.), πρώην ΚΑΠΗ, του μηνός Ιανουαρίου 2020, έχει ως εξής:

ΕΚΔΗΛΩΣΗ

Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας,

στις 18/01/2020, ώρα 6.00 μμ

στο Εκθεσιακό Κέντρο Δήμου Περιστερίου.

                   

                     1.Παρακολούθηση θεατρικής παράστασης στο Μέγαρο Μουσικής.

 

ΚΕ.ΦΙ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ-ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ
2ο ,5ο ,8ο Παρασκευή 17/1/2020 18.00-22.00
1ο,3ο,7ο Τρίτη 21/1/2020 18.00-22.00
6ο, 9ο Παρασκευή 24/1/2020 18.00-22.00

 

2.Παρακολούθηση θεατρικής παράστασης σε Αθηναϊκό θέατρο.               

 

ΚΕ.ΦΙ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ-ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ
9ο Τετάρτη 15/1/2020 18:00-22:00
7ο Πέμπτη 16/1/2020 & Τετάρτη 22/1/2020 18:00-22:00
2ο Πέμπτη 23/1/2020 18:00- 22.00
6ο Τετάρτη 29/1/2020 18:00-22.00
3ο Πέμπτη 30/1/2010 & Παρασκευή 31/1/2020 18:00-22.00

 

 

ΟΜΑΔΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ  ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 

1.Ομάδες θεραπευτικής γυμναστικής

(Οι ομάδες θεραπευτικής γυμναστικής γίνονται από τους Φυσιοθεραπευτές του Τμήματος).

 

ΚΕ.ΦΙ. ΗΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
 

 

1ο

Κάθε Τρίτη

 

&

 

 

Κάθε Τετάρτη(στο Άλσος Περιστερίου)

9-10 πμ

 

&

 

9-10 πμ

(σε συνεργασία με την νοσηλεύτρια κα  Πανταζοπούλου Ευσταθία)

 

 

 

 

Νικολαίδου Αρετή

 

2ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

11-12 μμ

 

Μπεσχένη Παναγιώτα

 

 

3ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

9.30-10.15 πμ (α ομάδα)

10.30-11.15 μμ (β ομάδα)

11.30-12.15 μμ (γ ομάδα)

 

Φανός Χαράλαμπος

 

5ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

12.15-13 μμ

 

Φανός Χαράλαμπος

 

6ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

12.15-13.15 μμ

 

Φανός Χαράλαμπος

 

7ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

9-10 πμ

 

Νικολαίδου Αρετή

 

8ο

 

Κάθε Τρίτη

 

9-10 πμ

 

Παπία Κων/να

(εθελόντρια)

 

8ο

 

Κάθε Τετάρτη

8.30-9.30 πμ(α ομάδα)

9.30-10.30 πμ (β ομάδα)

 

Μπεσχένη Παναγιώτα

 

8ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

9-10 πμ

 

Νικολαίδου Αρετή

 

9ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

9-10 πμ

 

Μπεσχένη Παναγιώτα

 

2.Ομάδες ψυχολογικής  υποστήριξης

(Οι ομάδες  υποστήριξης γίνονται από τους Κοινωνικούς Λειτουργούς του Τμήματος)

 

ΚΕ.ΦΙ. ΗΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
 

3ο-5ο

 

Κάθε Τρίτη

 

12 μμ-13.30 μμ

Γαλανοπούλου Χριστίνα
 

7ο

 

Κάθε Τρίτη

 

8.30 πμ-10  πμ

Γαλανοπούλου Χριστίνα
 

8ο

 

Κάθε Τρίτη

 

12 μμ-13.30 μμ

Γαλανοπούλου Χριστίνα
 

9ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

10.30πμ-12 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

2α Ομάδα στήριξης-κοινωνικής εργασίας

Η ομάδα στήριξης γίνεται από την Κοινωνική Λειτουργό του Τμήματος

 

ΚΕ.ΦΙ. ΗΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
 

1ο

 

Κάθε Τρίτη

 

10.30-11.30 πμ

Αναστασοπούλου Αγγελική

 

2β .Πρόγραμμα ατομικής συμβουλευτικής

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

6ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

12-15 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

9ο

 

Κάθε Δευτέρα & Πέμπτη

 

12-15 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Ομάδα ενίσχυσης μνήμης & Συναφών Διαταραχών Alzheimer & Τεστ μνήμης στον Συμβουλευτικό Σταθμό που εδρεύει στο 7ο ΚΕΦΙ.

Η ομάδα ενίσχυσης μνήμης και τα τεστ μνήμης, γίνονται σε συνεργασία με την ψυχολόγο κα Καραγιάννη Χρύσα.

 

ΚΕ.ΦΙ. ΗΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ
 

7ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

10.30 πμ

 

Τεστ μνήμης με ραντεβού

 

4.Ομάδα νοητικής ενδυνάμωσης «Μαθαίνω να μην…ξεχνάω ή Ακονίζω το μυαλό μου»

(Οι ομάδες  νοητικής ενδυνάμωσης γίνονται από τους Κοινωνικούς Λειτουργούς ή τους  Επισκέπτες Υγείας των ΚΕ.ΦΙ.)

 

ΚΕ.ΦΙ. ΗΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
 

1ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

11-12 μμ

 

Αναστασοπούλου Αγγελική

 

2ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

11-12 μμ

 

Παπαδάκη Ευφροσύνη

 

3ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

9-10 πμ

 

Θεοδωρακάκη Χαρούλα

 

5ο

 

Κάθε Τρίτη

 

9-10 πμ

 

Θεοδωρακάκη Χαρούλα

 

6ο

 

Δευτέρα

 

10-11 πμ

(2 φορές το μήνα)

 

Παπαδάκη Ευφροσύνη

 

7ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

9-10 πμ

 

Τσέλιος Δημήτρης,

Παπαδάκη Ευφροσύνη

 

8ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

11.30 πμ

Θεοδωρίδου Μυροφόρα

Κολοβού Αλεξάνδρα

4α.  Στο 9ο ΚΕ.ΦΙ. διενεργούνται τεστ και ασκήσεις αξιολόγησης μνήμης τις παρακάτω ημέρες:

 

ΗΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ  
 

Κάθε Τετάρτη

 

10-11 πμ

 

Βασιλείου Νίκος

Ασκήσεις μνήμης με χρήση Η/Υ σε συνεργασία με την εταιρεία SINGULAR
 

Κάθε Παρασκευή

 

10-11 πμ

 

Βασιλείου Νίκος

Διενέργεια γραπτού τεστ αξιολόγησης μνήμης και πρώιμης διάγνωσης

 

5.Θεατρική ομάδα

Η θεατρική  ομάδα  γίνεται από τους Κοινωνικούς Λειτουργούς σε συνεργασία με τους εθελοντές του κάθε ΚΕ.ΦΙ.).

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

12-14  μμ

Αναστασοπούλου Αγγελική

(Κοινωνική Λειτουργός)

 

9ο

 

Κάθε Τρίτη

 

12-14 μμ

Μαρουλάκης Νίκος (Κοινωνικός Λειτουργός),

Πούλντζα Ελένη (μέλος-εθελόντρια)

 

 

6.Ομάδες χορωδίας

(Οι ομάδες χορωδίας γίνονται από εθελοντές-μέλη σε συνεργασία  με τους υπεύθυνους του κάθε ΚΕ.ΦΙ.)

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

12.30-13.30 μμ

 

Αναστασοπούλου Αγγελική

 

 

2ο

 

Κάθε Τρίτη

 

11-12  μμ

 

Λώλου Μαρία

 

3ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

11-12.30 μμ

 

Θεοδωρακάκη Χαρούλα

 

5ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

10.30-11.30 πμ

 

Θεοδωρακάκη Χαρούλα

 

6ο

Κάθε Τρίτη

&

Κάθε Πέμπτη

10-11 πμ

&

11-12 μμ

 

Μαζαράκη Άννα

 

7ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

10 πμ-12 μμ

Βερυβάκη Μαριάννα

Λουζή Παναγιώτα

(εθελόντριες)

 

8ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

10.30-11.30 πμ

Θεοδωρίδου Μυροφόρα

Παπούλια Ιωάννα(εθελόντρια)

 

9ο

 

Κάθε Τρίτη

 

9-10 πμ

            Πάγκαλου Μαρία

(εθελόντρια)

 

7.Ομάδες χορού

( Οι ομάδες χορού γίνονται εθελοντικά από την Εντεταλμένη Σύμβουλο κα Αμαξοπούλου Ζωή, σε συνεργασία  με τους υπεύθυνους του κάθε ΚΕ.ΦΙ.)

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

1ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

16.00-17.00 μμ

 

2ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

12-13 μμ

 

 

3ο

 

 

Κάθε Δευτέρα

16.30-17.15 μμ

(α’ ομάδα)

&

17.30-18.45 μμ

(β’ ομάδα)

 

5ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

11.30-12.15 μμ

 

6ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

10-11 πμ

 

7ο

 

Κάθε Τρίτη

9.30-10.30 πμ

&

10.30-11.30 πμ

 

8ο

 

Κάθε Παρασκευή

9.30-10.30 πμ

(α’ ομάδα)

10.30-11.30 πμ

(β’ ομάδα)

 

9ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

16.30-18.30 μμ

 

 

 

  1. Πολιτιστική ομάδα

(Οι πολιτιστικές  ομάδες  γίνονται από τους  Κοινωνικούς Λειτουργούς του κάθε ΚΕ.ΦΙ..)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

Τετάρτη

(1 φορά/μήνα)

 

11.30-12.30 μμ

 

Αναστασοπούλου Αγγελική

 

2ο

 

Κάθε Τρίτη

 

10-11 πμ

 

Λώλου Μαρία

 

6ο

Τετάρτη

(1 φορά/μήνα)

 

9-10 πμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

8ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

12-13 μμ

 

Θεοδωρίδου Μυροφόρα

 

9ο

Δευτέρα

(1 φορά/μήνα)

 

12-13 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

 

 

 

 

9.Ομάδες χειροτεχνίας

(Οι ομάδες χειροτεχνίας γίνονται από εθελοντές – μέλη σε συνεργασία  με τους υπεύθυνους του κάθε ΚΕ.ΦΙ.)

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

 

Κάθε Τρίτη

 

10.30-12 μμ

 

Λαμπροπούλου  Μαρία

(εθελόντρια)

 

2ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

10-11.30 πμ

 

Λαμπροπούλου  Μαρία

 

 

3ο

Κάθε Δευτέρα (α΄ομάδα)

&

Κάθε Πέμπτη

(β’ ομάδα)

10.30-12 μμ

 

&

11-13 μμ

Λαμπαδινού Φλώρα

(εθελόντρια)

&

Ζαγκουδάκη Δέσποινα (εθελόντρια)

 

5ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

 

11-12.30 μμ

 

Λαμπροπούλου  Μαρία

(εθελόντρια)

 

6ο

 

Τρίτη

(2 φορές/μήνα)

 

11-12 μμ

 

Μαζαράκη ‘Αννα

 

7ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

10 -11.30 πμ

Λαμπροπούλου  Μαρία

(εθελόντρια)

 

8ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

11.30-13 μμ

  Λαμπροπούλου  Μαρία

(εθελόντρια)

 

9ο

 

 

Κάθε Πέμπτη

 

10-11.30 πμ

Γιαννίκου Εύα,

Μπράτσου Ελένη,

Λαμπροπούλου Μαρία

(εθελόντριες)

 

10.Ομάδα λογοτεχνίας

(Οι ομάδες λογοτεχνίας γίνονται από εθελοντές – μέλη και  με  τους Κοινωνικούς Λειτουργούς

του κάθε ΚΕ.ΦΙ.).

 

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

5ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

10-11 πμ

 

Θεοδωρακάκη Χαρούλα,

Φλέγκα Ελένη(εθελόντρια)

 

6ο

 

Κάθε Τετάρτη

 

10.30-12 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

8ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

10-12 μμ

Θεοδωρίδου Μυροφόρα

& Κατσούλη Γεωργία (εθελόντρια)

 

9ο

 

Κάθε Τρίτη

 

10.30-12 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

 

 

11α.Ομάδα ζωγραφικής

(Οι ομάδες ζωγραφικής γίνονται από εθελόντριες σε συνεργασία  με τους υπεύθυνους του κάθε ΚΕ.ΦΙ.)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

 

 

Κάθε Τρίτη

 

10.30-

12 μμ

 

Λαμπροπούλου Μαρία

(εθελόντρια)

 

3ο

Κάθε Τετάρτη

(α’ ομάδα)

&

Κάθε Πέμπτη

(β’ ομάδα)

8.45-10.45 πμ

 

&

 

8.30-10.30 πμ

 

Κουστέρη Εύα (εθελόντρια)

 

8ο

 

Κάθε Τρίτη

 

10.30-12.30 μμ

Ταμπάκη Λίτσα

(εθελόντρια)

 

9ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

 

11-13 μμ

 

       Ταμπάκη Λίτσα

(εθελόντρια)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11β. Ομάδα εικαστικών

Η ομάδα εικαστικών γίνεται από εθελόντριες σε συνεργασία με τον υπεύθυνο του ΚΕ.ΦΙ.

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

9ο

 

Κάθε Πέμπτη

(ομάδα εικαστικών)

 

12-14 μμ

 

 

      Δουβαρά Χρυσούλα,

Λαμπροπούλου Μαρία

Παπαποστόλου Άννα

(εθελόντριες)

 

 

 

 

 

 

 

12.Εκμάθηση ξένων γλωσσών

(Οι ομάδες εκμάθησης ξένων  γλωσσών γίνονται από εθελοντές-μέλη σε συνεργασία με τους υπεύθυνους του κάθε ΚΕ.ΦΙ.)

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

   Κάθε Παρασκευή

(ομάδα Αγγλικών)

 

9 πμ-10 πμ

Χαριζόπουλος Αρίσταρχος

(μέλος-εθελοντής)

 

1ο

Κάθε Παρασκευή

(ομάδα Ρώσικων)

10.30 πμ-11.30 πμ Ανικίεβα Λουίζα

(μέλος-εθελόντρια)

 

 

3ο

 

 

Κάθε Τρίτη

(ομάδα Αγγλικών)

 

9.30-10.15 (α΄ομάδα)

&

10.30-11.15 (β΄ομάδα)

 

Γκόκα Κατερίνα

(εθελόντρια)

 

7ο

 

Κάθε Πέμπτη

(ομάδα  Γερμανικών)

 

11-12 μμ

 

Πρεφτίτση Σταματία

(εθελόντρια)

 

9ο

Κάθε Πέμπτη

(ομάδα Αγγλικών)

 

9-10 πμ

Σκουμπρή Ελένη

(εθελόντρια)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Ομάδα μουσικής

(Η ομάδα μουσικής γίνεται από εθελοντές – μέλη σε συνεργασία με τον υπεύθυνο του ΚΕ.ΦΙ.)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

9ο

 

Τρίτη

(1 φορά/μήνα)

 

14-15 μμ

 

Πρέκας, Ποθητός, Κολίτσης Κώστας (εθελοντές)

 

 

 

 

 

 

 

14.Ομάδα ανθοκομικής

( Η ομάδα ανθοκομικής γίνεται από εθελόντριες σε συνεργασία με τον Κοινωνικό Λειτουργό)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

9ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

8-9 πμ

Κίτσιου Ελένη,

Παπανικολάου Ευφροσύνη (εθελόντριες)

 

 

 

 

 

 

15.Όμάδα πλεκτικής

(Η ομάδα πλεκτικής γίνεται από εθελόντρια-μέλος σε συνεργασία με τον Κοινωνικό Λειτουργό)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

6ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

10-12 πμ

Καλογήρου Ιωάννα (εθελόντρια)

 

 

 

 

16.Ομάδα πινγκ-πονγκ

(Η ομάδα πινγκ-πονγκ γίνεται από τη Φυσικοθεραπεύτρια του ΚΕ.ΦΙ)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

11.30-12.30 μμ

 

Νικολαίδου Αρετή

 

 

 

 

 

17.Ομάδα εθελοντών
(Οι ομάδες εθελοντών γίνονται από τον Κοινωνικό Λειτουργό των ΚΕ.ΦΙ.)

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

6ο

       Τετάρτη

(1 φορά/μήνα)

 

10-11 πμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

9ο

Δευτέρα

(1 φορά/μήνα)

 

13-14 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.Πρόγραμμα δανειστικής-ανταλλακτικής  βιβλιοθήκης

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

1ο

 

Κάθε μέρα

Ώρες λειτουργίας ΚΕ.ΦΙ.  

Νικολαίδου Αρετή

 

2ο

 

Κάθε μέρα

Ώρες λειτουργίας ΚΕ.ΦΙ.  

Λώλου Μαρία

 

3ο

 

Κάθε μέρα

Ώρες λειτουργίας ΚΕ.ΦΙ.  

Θεοδωρακάκη Χαρούλα

 

5ο

 

Κάθε μέρα

Ώρες λειτουργίας ΚΕ.ΦΙ.  

Θεοδωρακάκη Χαρούλα

 

6ο

 

Κάθε Παρασκευή

 

9-12 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

7ο

 

Κάθε μέρα

Ώρες λειτουργίας ΚΕ.ΦΙ.  

Τσέλιος Δημήτρης

 

8ο

 

Κάθε Δευτέρα

 

10-13 μμ

Θεοδωρίδου Μυροφόρα

Κατσούλη

 

9ο

 

Κάθε Πέμπτη

 

9-12 μμ

 

Μαρουλάκης Νίκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Πρόγραμμα εκμάθησης ηλεκτρονικών υπολογιστών στα ΚΕ.ΦΙ.

Πρόγραμμα που αφορά την εκπαίδευση ατόμων της τρίτης ηλικίας στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και διαδικτύου, σε συνεργασία με την αστική μη κερδοσκοπική εταιρεία «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ & στη ΓΝΩΣΗ»,

 

 

ΚΕ.ΦΙ.

 

ΗΜΕΡΕΣ

 

ΩΡΕΣ

 

8ο

 

 

Κάθε Δευτέρα  & Τετάρτη

 

17-19 μμ

Έναρξη 20/1/20