• Κυριακή, 12 Ιουλίου, 2020

Καλό ξεκίνημα για τους κολυμβητές του Γ.Σ. Περιστερίου

Avatar
Peristeri News
Νοέμβριος18/ 2015

Πετυχημένο ξεκίνημα σε πέντε μέτωπα, Χαλάνδρι, Βόλο, Αγρίνιο, Θεσσαλονίκη και Άγιο Νικόλαο Κρήτης, για τους κολυμβητές του Γ.Σ.Περιστερίου.

Οι χρόνοι που σημειώθηκαν  ήταν πολύ ικανοποιητικοί και ελπιδοφόροι, για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο στην οποία βρισκόμαστε. Με την ολοκλήρωση των αγώνων και στις άλλες περιφέρειες το ερχόμενο Σαββατοκύριακο θα βγουν και οι 35 καλύτερες επιδόσεις που θα γνωρίζουμε ποιοι αθλητές θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής στα επόμενα GRAND PRIX.

Τα απoτελέσματα των αθλητών του Γ.Σ. Περιστερίου: 

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 116842 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 00:32.20
16 155632 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 00:35.24
21 156684 ΠΡΙΤΣΕΠΙ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 00:36.13
30 156685 ΑΣΛΑΝΙ∆Η ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 00:37.89
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
7 140071 ΝΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 00:29.85
11 147437 ΝΤΡΕΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2000 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 00:30.80
17 155921 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Β 00:33.73
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
5 140321 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 04:44.07
10 145202 ΒΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 05:02.95
15 140735 ΤΡΙΚΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 05:12.48
21 154151 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΡΙΑ∆ΝΗ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 05:39.73
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 112388 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 04:05.70
13 144349 ΑΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 04:31.83
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 131275 ΚΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 02:08.05
2 130540 ΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 02:12.65
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
4 132167 ΜΠΑΣ∆ΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 02:34.22
12 145393 ΦΩΚΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 02:46.31
14 156208 ΣΚΕΜΠΙ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 03:02.09
166172 ΣΑΜΑΡΑ ΤΣΟΛΟΜΥΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 130540 ΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 02:13.21
18 147437 ΝΤΡΕΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2000 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 02:29.37
25 144349 ΑΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 02:37.58
27 155921 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Β 02:43.16
14/11/2015 Απογ.
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
22 155921 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Β 01:14.41
23 153772 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 01:15.41
25 144675 ΜΟΣΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 01:24.83
138392 ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΙΑΣΩΝ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
3 124623 ΚΛΑ∆Η-ΜΑΡΟΥ∆Α ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 01:09.04
8 116842 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 01:14.00
17 155632 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 01:17.74
20 144676 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 01:19.52
24 156208 ΣΚΕΜΠΙ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 01:22.79
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
22 157763 ∆Ο∆ΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 00:36.36
30 157972 ΒΟΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 00:45.78
130540 ΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ ΑΚΥΡΗ ΕΚΚΙΝ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
6 137623 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 00:36.77
13 153934 ΚΑΛΑΜΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 00:39.97
14 144676 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 00:40.06
24 145202 ΒΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 00:48.58
25 166172 ΣΑΜΑΡΑ ΤΣΟΛΟΜΥΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 00:51.44
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
3 130244 ΚΟΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 00:53.50
4 112388 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 00:53.90
5 140071 ΝΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 00:54.42
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
8 132167 ΜΠΑΣ∆ΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:02.98
9 140321 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:02.99
33 154151 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΡΙΑ∆ΝΗ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 01:14.29
35 156685 ΑΣΛΑΝΙ∆Η ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 01:15.56
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
5 130540 ΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 04:47.90
20 144349 ΑΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 05:11.16
21 147437 ΝΤΡΕΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2000 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 05:13.00
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
7 145393 ΦΩΚΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 05:52.90
9 156208 ΣΚΕΜΠΙ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 06:18.43
15/11/2015 Πρωί
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
12 140321 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 00:30.18
13 126427 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 00:30.40
16 144676 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 00:31.49
23 154151 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΡΙΑ∆ΝΗ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 00:33.89
30 166172 ΣΑΜΑΡΑ ΤΣΟΛΟΜΥΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 00:43.48
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
3 130244 ΚΟΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 00:25.05
9 140071 ΝΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 00:25.80
22 138392 ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΙΑΣΩΝ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 00:27.22
100m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
10 155632 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 01:14.48
19 156684 ΠΡΙΤΣΕΠΙ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 01:20.11
22 156685 ΑΣΛΑΝΙ∆Η ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 01:22.82
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
3 141191 ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 01:00.31
8 140071 ΝΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 01:03.16
22 155921 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Β 01:14.25
23 144675 ΜΟΣΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 01:14.43
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 124623 ΚΛΑ∆Η-ΜΑΡΟΥ∆Α ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 01:05.61
5 132167 ΜΠΑΣ∆ΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:06.94
21 156684 ΠΡΙΤΣΕΠΙ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 01:23.34
22 145393 ΦΩΚΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 01:25.20
24 156208 ΣΚΕΜΠΙ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 01:31.22
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 131275 ΚΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 00:57.68
20 147437 ΝΤΡΕΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2000 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 01:05.44
33 153772 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 01:17.02
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
13 153934 ΚΑΛΑΜΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 03:08.21
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
17 157763 ∆Ο∆ΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 02:54.73
21 157972 ΒΟΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 03:34.05
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
8 145202 ΒΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 10:34.46
9 140735 ΤΡΙΚΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 10:38.11
15/11/2015 Απογ.
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 131275 ΚΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 00:26.49
6 152823 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 00:27.80
15 130548 ΚΟΥΤΟΥΞΙΑ∆ΗΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 00:29.05
31 153772 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 00:32.70
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 124623 ΚΛΑ∆Η-ΜΑΡΟΥ∆Α ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 00:29.27
6 132167 ΜΠΑΣ∆ΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 00:31.03
17 144676 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 00:34.14
22 156684 ΠΡΙΤΣΕΠΙ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 00:35.77
25 156208 ΣΚΕΜΠΙ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 00:37.32
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 112388 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 01:55.36
5 140071 ΝΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 01:58.02
6 130548 ΚΟΥΤΟΥΞΙΑ∆ΗΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 01:58.70
7 130244 ΚΟΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΑΝ∆Ρ 01:58.75
22 144349 ΑΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 02:08.89
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
7 140321 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 02:13.97
13 126427 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 02:19.78
20 145202 ΒΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 02:27.39
23 140735 ΤΡΙΚΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 02:31.29
29 154151 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΡΙΑ∆ΝΗ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 02:37.52
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 130540 ΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 01:05.36
24 157763 ∆Ο∆ΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 01:19.54
31 157972 ΒΟΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 01:39.78
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
14 153934 ΚΑΛΑΜΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 01:27.38
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
3 141191 ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 1998 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 02:12.14
15 147437 ΝΤΡΕΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2000 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙ∆ 02:23.41
21 155921 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Β 02:36.81
22 144675 ΜΟΣΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΠ-Α 02:41.94
200m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
15 156684 ΠΡΙΤΣΕΠΙ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 02:42.26
16 145393 ΦΩΚΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Α 02:42.54
20 156685 ΑΣΛΑΝΙ∆Η ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΚ-Β 02:57.19
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ
14 Νοε 2015
14/11/2015 Πρωί
200m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
2 133117 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 02:13.73
100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
9 133117 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:15.33
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ GRAND PRIX
ΒΟΛΟΣ
14 Νοε 2015
14/11/2015 Πρωί
200m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 139700 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 02:25.78
50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 139700 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 00:31.15
100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 139700 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:07.08
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ GRAND PRIX
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 Νοε 2015
100m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
9 139141 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:03.75
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
12 139141 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 04:55.54
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
5 139141 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 00:28.44
200m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
7 139141 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 02:19.98

Η διοργάνωση Grand Prix συνδυάζει αγώνες σε κολυμβητήριο 25μ. και 50μ.,  Για την φετινή αγωνιστική περίοδο 2015-16 αυτές είναι :

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 05-06/12/15 Θεσσαλονίκη 50μ

2. GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 19-20/12/15 Καρπενήσι 25μ.

3. Grand Prix ΝΙΟΒΕΙΑ 23-24/4/16 Θεσσαλονίκη 50μ.

4. «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ» Grand Prix 06-08/5/16 Αθήνα 50μ.

Στην Α’ φάση περιλαμβάνεται η προκριματική ημερίδα Grand Prix, η οποία είναι μία για την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη και μία για κάθε Περιφέρεια.  Οι κολυμβητές που με την ολοκλήρωση της Α’ φάσης οι επιδόσεις τους περιλαμβάνονται στις 35 καλύτερες επιδόσεις με μορφή Ανοιχτής Κατηγορίας κολ/ρίου 25μ., αποκτούν το δικαίωμα συμμετοχής τους στα ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ και στο Grand Prix Χριστουγέννων κολ/ρίου 25μ.. Στον κύκλο αγώνων κολ/ρίου 50μ. επιπλέον συμμετέχουν οι κολυμβητές που οι επιδόσεις τους περιλαμβάνονται στις 35 καλύτερες επιδόσεις με μορφή Ανοιχτής κατηγορίας σε κολ/ριο 50μ.